Burgery w Paryżu

Burgery w  Paryżu

burgery

Szał na ciężarówki z żywnością „food trucks” dotarł oczywiście zza Atlantyku i ciągle rośnie, nie tylko zainteresowanie ale i liczba tych ruchomych restauracji serwujących jedzenie na wynos.
Twórcą konceptu, który od jakiegoś czasu przyciąga prawdziwe tłumy, jest Kalifornijka Kristin, która dostrzegła lukę w paryskim rynku restauracji na wynos i stworzyła markę CAMION QUI FUME czyli, dymiąca ciężarówka ;), która serwuje typowe amerykańskie burgery.
Oczywiście,w takiej ciężarówce można  zamawiać jedzenie na wynos ale zasadnicza różnica polega na tym, ze jest to dobre jedzenie a przede wszystkim dobrej jakości: świeżo mielona wołowina, prawdziwy Cheddar, domowe frytki, chleb pieczony przez prawdziwego piekarza czyli produkty francuskie na kieszeń studenta. Ceny przystępne, burger za 8€ a zestaw za 10€ na deser oczywiście cheesecake. 
 
W związku z tym, ze jest to ruchoma ciężarówką , i jeśli macie ochotę na amerykańską kanapkę w sercu Paryża  to najlepiej sprawdzić na ich stronie gdzie aktualnie stacjonują. 

 

zostaw komentarz

Twój email nie będzie widoczny publicznie.