Blogowa Mapa Francji

Blogowa Mapa Francji

logo-blogowa-mapa-francjiBlogowa Mapa Francji na blogu Karoliny 

Jeśli wybieracie się do Francji i szukacie mniej sztampowego źródła informacji niż przewodniki, bardziej subiektywnych inspiracji oraz bardziej osobistego spojrzenia na ten kraj to ten wpis jest dla Was.

Projekt powstał już dobre kilka miesięcy temu ale ze względu na radosne wydarzenie w moim życiu, dopiero teraz pisze o nim.
Pomysłodawczynią tego projektu jest Karolina, która prezentuje wszystkich lub prawie wszystkich fascynatów tego tematu na swoim blogu Francuski w sieci.

Blogowa mapa Francji prezentuje większość francuskich regionów opisywanych przez polskich blogerów.

Mam wrażenie, że region paryski reprezentowany jest dość licznie i różnorodnie. Wiele z tych blogów bardzo lubię podglądać. Jest także kilka adresów, które dopiero odkryłam dzięki Karolinie.

Zaskoczeniem był blog Mateusza i Jana z genialnymi ilustracjami o Paryżu i Warszawie, jakże wymowne. Zapraszam na ich stronę : ParisWarszawa  

Zajrzyjcie także na bloga oraz facebookowa stronę Beaty z http://beatared.com/, która także świetnie pisze o paryskich zakątkach i sekretach tego miasta.

Pauliny, autorki bloga Mama w Paryżu  raczej już nie trzeba przedstawiać. Jej książka „Mój Paryż moja miłość” znalazła się zapewne pod nie jedna choinka.

Zatem, no cóż, jestem bardzo wdzięczna Karolinie za pamięć i zaistnienie w tak znakomitym towarzystwie na jej mapie. Reszty dowiecie się …

Foto źródło 

zostaw komentarz

Twój email nie będzie widoczny publicznie.