Tous au Restaurant w Paryżu

Tous au Restaurant w Paryżu

logo-tous-au-restaurantJuż po raz czwarty 16 września rozpocznie się w całej Francji akcja „Tous au restaurant”, czyli „Wszyscy do restauracji”.

Akcja zorganizowana aby dowiedzieć się więcej o różnorodności kuchni francuskiej. Do akcji włączyli się także wielcy francuskiej gastronomii, oferując  wszystkim chwile dzielenia się, emocji i przyjemności z jakimi wiąże się moment posiłku, czas spędzony przy stole z rodzina, ukochana czy przyjaciółmi.

Od 16 do 22 września 2013 r., wszystkich miłośników jedzenia zaprasza ponad tysiąc restauracji w całym kraju.

W samym Paryżu znajdziemy cale mnóstwo, również kilka takich adresów, które normalnie nie są dostępne dla zwykłego zjadacza chleba, no chyba ze chce stracić 1/3 swojej miesięcznej pensji 😉

Tutaj znajdziecie listę paryskich  restauracji biorących udział  http://bit.ly/15Bw7Fx w Tous au Restaurant w Paryżu

Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem ” Twój gość jest naszym gościem” i we wszystkich uczestniczących instytucjach, restauracja oferuje drugi posiłek.

Menu składa się z przystawki, dania głównego i deseru, dostępne jest w porze lunchu i / lub kolacji, weekend jest opcjonalny.

Przez ten tydzień, francuska kuchnia będzie zapewne obchodzić święto bogatego dziedzictwa kulinarnego poprzez restauracje, które pokażą swoja pasje, umiejętności  i savoir faire!

convivialite_hp_2_0

Bon appétit !

zostaw komentarz

Twój email nie będzie widoczny publicznie.